TİGEMER Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

info@tigemer.com

E-MAİL

0850 888 88 44

Bize Ulaşın

Ptsi - Cts 09.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Alipaşa Mah. Sülün Cad.
No: 6/1 Çorlu-Tekirdağ

Hakkımızda

2014 yılında Cihat ÖZNER tarafından kurulan TİGEMER, bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile ithalat ve ihracat yapmakla birlikte, deneyimlerini diğer firmalara aktarma düşüncesi ile dış ticaret danışmanlık hizmeti vermektedir.

İthalat ve İhracat kapsamında özellikle metal, maden ve döküm sektörleri başta olmak üzere birçok ürünün ithalat ve ihracatını gerçekleştiren TİGEMER, üreticilerimizin her türlü dış ticaret ihtiyaçlarına farklı stratejilerle çözüm üretmektedir.
Saf Magnezyum Külçe %99,90,  Magnezyum Alaşım Külçe %90, Magnezyum Granül, Hurda Magnezyum Parçaları, Isıl İşlem Tuzları, Mangan, Silis, Olivin ve Florin (flourspar) başta gelen ürünlerimizdir.

Yurtiçi Satış Kapsamında TİGEMER, düşük satınalma, lojistik ve operasyon maliyetleri ile birlikte farklı bir yurtiçi satış stratejisi belirlemektedir. Gücünü toplu satın almadan almakla birlikte bunu müşterilerine yansıtarak yurtiçi satışta fark yaratmaktadır.

Danışmanlık Kapsamında TİGEMER, Firmanızın İTHALAT veya İHRACAT departmanı görüntüsüne bürünerek sizler adına uluslararası arenada boy gösterir. Temas kurduğumuz herkes sizin kurumsal bir yapıda ve düzeyde ithalat veya ihracat yaptığınızı görmektedir. Özellikle operasyon yönetimi hizmeti ile fark yaratan TİGEMER, bir çok firmanın tercihi haline gelmiştir. Dış Ticaret Operasyon Yönetimi, İthalat danışmanlık Hizmeti ve İhracat Danışmanlık hizmeti sunduğumuz hizmetlerdir.

Dış Ticaret, Yurtiçi Satış ve Danışmanlık kapsamında çalıştığımız sektörünün öncü firmaları referanslarımız arasında olup, uzun soluklu çalışmalarımız ile kurumsallık ve kalite anlamında kendini ispatlamış olan TİGEMER, referanslarını paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

“Ayrıcalıklardan kendinizi mahrum etmeyin”

TİGEMER HİZMETLERİ İLE TANIŞIN?

 • Dış Ticaret Operasyon Yönetimi
  Dış Ticaret Operasyon Yönetimi
  TİGEMER, Kurumsal Lojistik satınalma ve profesyonel operasyon yönetimi ile Detaylarla ilgilenirken sizler satışlarınızı artırın.
 • İthalat Danışmanlık Hizmeti
  İthalat Danışmanlık Hizmeti
  TİGEMER hammadde ve son ürün alımı gerçekleştiren firmalarımızın, ürün ve sektöre bağlı olmak kaydı ile, girdilerinin düşürmesinde ithalat yönetimi kullanarak fayda sağlamaktadır.
 • İhracat Danışmanlık Hizmeti
  İhracat Danışmanlık Hizmeti
  TİGEMER, ürünlerinin ihracatını yapmak isteyen firmalarımıza ihracat danışmanlık hizmeti altında profesyonel ve kurumsal çözümler sunar.