TİGEMER Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

info@tigemer.com

E-MAİL

0850 888 88 44

Bize Ulaşın

Ptsi - Cts 09.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Alipaşa Mah. Sülün Cad.
No: 6/1 Çorlu-Tekirdağ

İhracat Danışmanlık Hizmeti

İhracat Danışmanlık Hizmeti

TİGEMER, ürünlerinin ihracatını yapmak isteyen firmalarımıza ihracat danışmanlık hizmeti altında profesyonel ve kurumsal çözümler sunar. TİGEMER sizi, sektörü, ürünlerinizi, rakiplerinizi, ihracat yapan diğer ülkeleri, muhtemel ithalatçıları resmi verilere dayanarak inceler ve size bir ön araştırma raporu sunar. Ön araştırma raporu firmanızın uluslararası arenadaki hareket kabiliyetini size göstermiş olur.

Öncelikle ihracat yapabilme yetisi kazandırılan firmanız, uluslararası arenada kolay ulaşılabilir hale getirilir. Hedef pazar belirleme, hedef ülkeler belirleme, ithalatçı tespiti, ihracat operasyon yönetimi, akreditif okuma ve kabulü, uluslararası nakliye, sigorta işlemleri, gümrükleme işlemleri ve iç nakliye işlemlerinin tamamı TİGEMER tarafından yürütülür.

TİGEMER kendine has teknikler ile boşa zaman harcamadan doğru zamanda, doğru müşteri ile temas kurarak sizi ve ürünlerinizi tanıtır. Numune gönderimi ve ürün onaylanmasına müteakip proformalar hazırlanır. Ödemelerin takibini yapan TİGEMER ürünlerinizin ihracatını gerçekleştirir.

Size Sağladığımız Faydalar Nelerdir?

Profesyonel Yönetim
Düşük Maliyet
Pazarlama Performansı
Finansal Fayda
Yaratıcı Fikirler
Bağımsız Operasyon