TİGEMER Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

info@tigemer.com

E-MAİL

0850 888 88 44

Bize Ulaşın

Ptsi - Cts 09.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Alipaşa Mah. Sülün Cad.
No: 6/1 Çorlu-Tekirdağ

İthalat Danışmanlık Hizmeti

İthalat Danışmanlık Hizmeti

TİGEMER hammadde ve son ürün alımı gerçekleştiren firmalarımızın, ürün ve sektöre bağlı olmak kaydı ile, girdilerinin düşürmesinde ithalat yönetimi kullanarak fayda sağlamaktadır. TİGEMER öncelikle sizi, sektörünüzün, ithal etmek istediğiniz ürünün, tedarikçi ülkelerinin, tedarikçilerin, gümrük mevzuatının, nakliye ve ödeme şekillerini detaylı bir şekilde analiz ederek size bir ön araştırma raporu hazırlar. Hazırlanan bu rapor doğrultusunda ithalat işlemi size uygunluğu yada uyumsuzluğu ortaya konularak karar verilmesini sağlar.

Olumlu ithalat ön araştırma raporu doğrultusunda ithalata karar verilen şirketlere, öncelikle ithalat yapabilme yetisi kazandırılır. Daha sonrasında tedarikçi ülke ve tedarikçiler belirlenir. Akreditif yazılması ve açılması, ürünlerin yüklenmesi, uluslararası nakliye işlemleri, yükleme denetim ve test işlemleri, sigorta işlemleri, gümrükleme işlemleri, iç nakliye işlemleri ve ithalat dan doğan diğer tüm işlemleri TİGEMER bünyesinde yürüterek ürünlerin deponuza kadar ulaşmasını sağlar.

TİGEMER sıfır risk prensibi ile ürünlerin eksiksiz ve hatasız olarak deponuza girişine kadar tüm safhaları kendi bünyesinde yöneterek sizlere profesyonel çözümler sağlar.

Size Sağladığımız Faydalar Nelerdir?

Profesyonel Yönetim
Düşük Maliyet
Pazarlama Performansı
Finansal Fayda
Yaratıcı Fikirler
Bağımsız Operasyon